Čeština pro OptimizePress

Čeština pro OptimizePress

Zhruba před tři čtvrtě rokem jsem spustil svůj online kurz Automat na peníze s OptimizePressem „snadno a rychle“. Kurz je zaměřený na propojení jednotlivých programů jako je SmartEmailing (program pro sběr kontaktů), FAPI (fakturační systém), AffilBox (provizní systém), napojení platební bránu GoPay, propojení FAPI s Fio bankou a to vše pod OptimizePressem. Postupem času přibyly další návody pro Clipsan. Zatím jen ta část, která se týká email marketingu. Clipsan je komplexní nástroj nejen pro sběr kontaktů.

Jako jeden z bonusů jsem k programu nabízel kompletní překlad OptimizePressu do českého jazyka. Spousta lidí si s angličtinou neví rady a právě proto vznikl nápad přeložit OptimizePress do češtiny a usnadnit vám tak práci s OptimizePressem.

O češtinu byl a stále je veliký zájem. Nicméně jsem ji samostatně nenabízel. Původní myšlenka byla ta, že překlad OptimizePressu do českého jazyka bude opravdu jen pro účastníky mého kurzu.

Před 14 dny mě na jednom obchodním setkání Václav Krajňák přesvědčil, že by bylo rozumné přemýšlet o samostatném balíčku s češtinou pro OptimizePress.

Proto jsem se rozhodl, že nabídnu češtinu široké veřejnosti. Pokud tedy zápasíte s angličtinou a rádi byste pracovali s OptimizePressem v českém jazyce, na této stránce najdete řešení:

Čeština pro OptimizePress

Že nevíte co je to ten OptimizePress?

Jen v krátkosti řeknu, že v tuhle chvíli neznám nic lepšího pro tvorbu nejen prodejních webů ve WordPressu. Více informací naleznete na stránce s češtinou pro OptimizePress.

V případě že vás zajímá myšlenka OptimizePressu v českém jazyce, klikněte ZDE a zjistěte více…

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů