Info weby


Info-web Mini

Co je Info-web Mini? 

To je web, který má za úkol prodávat např. e-book nebo nějakou jinou elektronickou službu. Je to web bez členské sekce. Web funguje jako prodejní automat, to znamená, že jsou s webem propojeny programy jako je např. SmartEmailing, Clipsan nebo nějaký jiný program pro sběr kontaktů, FAPI (fakturační systém) případně ProAffil, AffilBox (provizní systém). Všechny programy vám nastavím tak, aby fungovaly plně automatizovaně. Tj. od sběru kontaktů, následnou rozesílku mailů dle vašich pořadavků, fakturační systém a napojení na platební bránu GoPay a provizního systému tak, abyste se nemuseli téměř o nic starat.

Příklady Info webu Mini

Móda chytře

Móda chytře

Prostředí chytře

Prostředí chytře

Cyklický magnet

Cyklický magnet

Info-web Optimal

Co je Info-web Optimal? 

To je web, který má za úkol prodávat online kurzy - elektronický obsah zpřístupněný v uzavřené části webu neboli členské sekci.

Je to tedy web s členskou sekcí. Web funguje jako prodejní automat, to znamená, že jsou s webem propojeny programy jako je např. SmartEmailing, Clipsan nebo nějaký jiný program pro sběr kontaktů, FAPI (fakturační systém) případně ProAffil, AffilBox (provizní systém). Všechny programy vám nastavím tak, aby fungovaly plně automatizovaně. Tj. od sběru kontaktů, následnou rozesílku mailů dle vašich pořadavků, fakturační systém a napojení na platební bránu GoPay a provizního systému tak, abyste se nemuseli téměř o nic starat. Po zaplacení produktu zákazník automaticky obdrží přístupové údaje do členské sekce, kde získá hodnotný obsah.

Info-web Kampaň

Co je Info-web Kampaň? 

Je to web podobný Info-webu Optimal s tím rozdílem, že kampaň běží určitý čas a z mé strany je proto, tím pádem nutná větší časová flexibilita. U kampaně jsem vám téměř nepřetržitě k dispozici. Ke kampani patří další služby jako jsou PPC reklamy, reklamy na sociálních sítích atd.

Info-web Kampaň je tedy web s členskou sekcí. Web funguje jako prodejní automat, to znamená, že jsou s webem propojeny programy jako je např. SmartEmailing, Clipsan nebo nějaký jiný program pro sběr kontaktů, FAPI (fakturační systém) případně ProAffil, AffilBox (provizní systém). Všechny programy vám nastavím tak, aby fungovaly plně automatizovaně. Tj. od sběru kontaktů, následnou rozesílku mailů dle vašich pořadavků, fakturační systém a napojení na platební bránu GoPay a provizního systému tak, abyste se nemuseli téměř o nic starat. Po zaplacení produktu zákazník automaticky obdrží přístupové údaje do členské sekce, kde získá hodnotný obsah.

Příklady Info webu Optimal a Kampaň

Produktivní čtyřka

Produktivní čtyřka

Vítězná mysl

Vítězná mysl

Eshop restart

Eshop restart
Info-web Mini
od 10.990 Kč
Šablona a programy nejsou v ceně služby
OptimizePress nebo MioWeb
SmartEmailing, Clipsan, atd.
FAPI
ProAffil, AffilBox
Napojení na Google Analytics
Prodej eBooku
Info-web Kampaň
od 24.990 Kč
Šablona a programy nejsou v ceně služby
OptimizePress nebo MioWeb
SmartEmailing, Clipsan, atd.
FAPI
ProAffil, AffilBox
Napojení na Google Analytics
Prodej eBooku
Členská sekce
Kampaň

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

S čím Vám mohu pomoci?

Skvělé rozhodnutí.

Dejte mi vědět, a můžeme spolu probrat co potřebujete a v čem Vám mohu být nápomocný.
Pro urychlení můžete využít jednoduchý formulář.

Tomáš Andrlík
Tomáš Andrlík

Tel.: +420 776 345 972
Email: [email protected]

IČ: 88739597  |  Nejsem plátce DPH
Zapsan v Živnostenském rejstříku
na Magistrátu Pardubice ŽÚ/14/7835/Kus/3.

Napište mi jaký web potřebujete

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů >>