POČÍTAČE

STAVBA PC

Sestavení počítače není v dnešní době nic složitého, ale ne každý si s tím poradí. Pokud si nevyberete ze široké nabídky obchodníků s výpočetní technikou a rádi byste si postavili nebo nechali postavit počítač dle vašich přání a požadavků, můžete se na mě s důvěrou obrátit.

Společně zjistíme, co bude pro vás nejvhodnější v poměru cena/výkon a rád vám počítač sestavím, případně  nainstaluju k vaší plné spokojenosti.

Jsem ochoten vám veškeré potřebné komponenty zakoupit, popřípadě si je můžete po předešlé konzultaci (aby všechny komponenty spolu fungovaly) zakoupit sami a já vám je sestavím do funkčního celku. Vše je na vzájemné domluvě…

ODVIROVÁNÍ PC

Zpomalil se vám počítač, máte pocit, že už není tak rychlý jako na začátku? Při práci se vám zasekává, přestává reagovat, spadá do modré obrazovky (BSOD – Blue screen of death)?

Mohou být různé příčiny:

  • viry
  • rootkity
  • malware

Během brouzdání po internetu se k vám do počítače ukládá spousta nežádoucích dat, které je potřeba čas od času vyčistit, promazat.

Rád vám s tím pomohu a pokusím se dát váš počítač opět do kondice.

OBNOVA SMAZANÝCH DAT

Smazali jste si omylem fotografie či videa z vašeho fotoaparátu, kamery, pevného disku či nějakého výměnného média? Odstranili jste si data, která jsou pro vás důležitá a rádi byste je získali zpět?

Pokusím se Vám data obnovit z vašeho:

  • pevného disku
  • flash disku
  • paměťové karty

V případě, že jste si omylem smazali nějaká pro vás důležitá data, dají se obnovit. Nicméně záleží na pár faktorech. Jeden z těch nejdůležitějších je IHNED přestat na dané médium, ať je to pevný disk, flash disk, paměťová karta, zapisovat. Nejlépe odpojit od počítače a vyhledat pomoc. Můžete se obrátit buď na mne a já se vám pokusím data zachránit nebo na nějakou specializovanou firmu, kde bude ale cena nejspíš vyšší...

KOLIK TO STOJÍ

Stavba PCod 790 Kč
Odvirování PCod 890 Kč
Obnova smazaných datod 990 Kč

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

S čím Vám mohu pomoci?

Skvělé rozhodnutí.

Dejte mi vědět, a můžeme spolu probrat co potřebujete a v čem Vám mohu být nápomocný.
Pro urychlení můžete využít jednoduchý formulář vedle.

Tomáš Andrlík
Tomáš Andrlík

Tel.: +420 776 345 972
Email: [email protected]

IČ: 88739597  |  Nejsem plátce DPH
Zapsan v Živnostenském rejstříku
na Magistrátu Pardubice ŽÚ/14/7835/Kus/3.

Napište mi s čím vám mohu pomoci

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů >>