Webové služby


Pravidelné zálohování a aktualizace webu

Aktualizovaný web = bezpečnější web. Mít WordPress a všechny jeho pluginy (doplňky) aktualizované je nutnost. Ve chvíli, kdy toto nemáte, stává se váš web snadným cílem pro hackery a je snazší ho napadnout. Zálohování databáze a zdrojových souborů webu je součástí aktualizací. Před každou aktualizací provádím zálohu databáze a zdrojových souborů. Je to z toho důvodu, že ne vždy se aktualizace povede a když se něco pokazí, ze zálohy je snadné web obnovit. Je to ale i pro případ, že se váš web stal terčem nějakého hackera a ten vám web poničil nebo nějak jinak napadl. Je jednodušší web obnovit ze zálohy, nežli hledat napadené soubory.

Optimalizace a zrychlení webu

Je váš WordPress pomalý? Načítání stránek trvá neúměrně dlouho a vám proto odchází návštěvníci z webu? Jsou různé možnosti a nastavení, jak váš web zrychlit a optimalizovat. Nebojte se mi napsat.

Zabezpečení WordPressu proti napadení

Máte problémy se zabezpečením WordPressu nebo dokonce nemáte nastaveno ani základní zabezpečení? Jestli chcete, aby váš web dlouho a spolehlivě fungoval, je potřeba ho mít správně zabezpečený. Nebojte se na mě obrátit, pomohu vám s tím.

Aktualizace obsahu

Máte web a nechcete se starat o úpravy obsahu? Přidávání článků, obrázků, videí, atd.  Svěřte tuto práci mě. Pomohu vám s tím.

Konzultace

V oboru informačních technologií se pohybuji již nějaký ten pátek a jsem schopný vám poradit z různých odvětví. Konzultace může probíhat formou "povídání" nebo co mám raději a zákazníkům to také více vyhovuje je povídání a dělání. Máte nějaký konkrétní problém s webem, nebo počítačem který potřebujete vyřešit. Spojíme se např. přes Skype a přes sdílenou obrazovku vám ukazuji jak problém vyřešit. Spolu tak třeba tvoříme nový web. Vy mi říkáte jak si to představujete, já tvořím a zároveň se z toho i učíte, protože vidíte co přesně dělám a jak to dělám. A může se stát, že za nějaký čas už mě nebudete vůbec potřebovat 🙂

Aktualizace obsahu webu
550 Kč / hod.
Úpravy webu
Aktualizace stávajícího obsahu
Přidávání nového obsahu
Konzultace
550 Kč / hod.
WordPress
Tvorba webu v OptimizePressu
Tvorba webu v MioWebu
SmartEmailing
FAPI
ProAffil
AffilBox
Clipsan
Webhosting
a mnoho dalšího...

Napište mi s čím vám mohu pomoci