REFERENCE

Před nedávnem jsem si přála, abych našla člověka, který rozumí všemu tomu webovému nastavení a je ochotný dělat i věci, o které si klient sám neřekne, protože o nich ani netuší. Přála jsem si někoho, kdo by byl spolehlivý a ochotný se mnou komunikovat, abych se necítila, že jsem jen další z mnoha. Tomáš Andrlík dokáže naprosto vše v neskutečně krátkém čase a ještě vám to dokáže srozumitelně vysvětlit, donastavit chybějící, vylepšit a vytunit tak, že se nestačíte divit. Ve spolupráci s Tomášem se cítím v bezpečí a mám skvělý pocit, že mi všechno výborně šlape. A to je prostě úžasný pocit. Jeho služby doporučuji všem, kdo chce mít spolehlivý, rychlý a funkční web. Moje weby už takové jsou.

Pavla PolymniaPrůvodkyně ve vztahu se psem a expertka v hledání psích souvislostí

Spolupráce s Tomášem? Prostě SUPER! Pracujeme spolu už od roku 2013. Za tu dobu jsme spolu vytvořili několik webů pro různé zákazníky a hlavně online info KAMPANĚ (například PravoNaUspech.cz nebo RecTelaOnline.cz). Tomáš je rychlý, precizní, systematický, učenlivý. Systémy, které využíváme má důkladně nastudované. Díky zpětné vazbě se u řady z nich (FAPI, MIO web, SmartEmailing, AffilBox..) podílí na vývoji. Rád říkám, že Tomáš jsou mé ruce. Díky zkušenostem nabytým letitou praxí i pro jiné marketingové specialisty, doplňuje skvěle mou práci aplikací funkcí či systémů, o kterých ani nevím, že existují. Je úžasný dotahovač. Svou práci vždy kontroluje a systémy pečlivě testuje. Férový a spolehlivý. Doporučuji!

Petr PopekBeSTAR group / marketingový specialista

S Tomášem Andrlíkem spolupracuji od roku 2014 a s jeho pomocí jsme vytvoříli 6 prodejních infowebů. Díky jeho profesionalitě, zkušenostem a naprosté spolehlivosti, jsme docílili vysoké návštěvnosti a značnému navýšení prodejů nabízených infoproduktů. Jelikož naše weby poskytují informace z oblasti a tématiky stavebnictví, nejedná se o masově navštěvované a prodávané produkty. Přesto se nám stabilně daří díky těmto info webům navyšovat zisky a obrat naší společnosti ZOFI fasády s.r.o. Služby nabízené Tomášem mohu jen doporučit. Roman Studený, majitel firmy

Roman StudenýOdborník na zateplování fasád , ZOFI fasády s.r.o.

Spolupráce s Tomášem mi v mém podnikání uvolnila ruce a čas pro tvoření. Jeho spolehlivost, rychlost, přesnost a chuť vyřešit i ty neřešitelné situace ( a to že si jich holky vymyslíme opravdu dost) mne vždy mile překvapí. Dnes pečuje již o všechny mé projekty, jak jednoduché blogové weby, online vysílání až po "univerzitní školní web" s několika kurzy, které pravidelně otevíráme. Tomáš je silnou částí mého týmu. Pečuje o celou online základnu Adam Feng Shui. A jak by řekli moji studenti - perfektní "kovová" podpora.

Zuzana Adamzakladatelka Feng Shui Academy

Prošel jsem džunglí nespolehlivých a nesamostatných programátorů a pak jsem narazil na Tomáše, díky kterému mi všechny starosti s touto problematikou odpadly. Tomáš je velmi pružný, rychlý a samostatný a má i byznys ducha, takže dokáže domyslet souvislosti, které já na první pohled nevidím, nebo navrhne lepší řešení. O mé spokojenosti mluví již skoro 9 měsíční spolupráce.

David Lörinczzakladatel projektu Modrá krev, Facebookový specialista

Se službami pana Andrlíka jsem byla nadmíru spokojená. Odpovídá obratem a nic není problém. Pokud něčemu nerozumím citlivě danou problematiku vysvětlí i několikrát. Celá komunikace probíhala pouze online a vše jsme velmi dobře vykomunikovali. Zkrátka profík, co dělá svou práci rád a dobře.

Ivona Kleinová zakladatelka projektu hotelandspa.cz

Tomáše Andrlíka znám již dlouho především díky jeho skvělým článkům na blogu. Tyto tipy ohledně tvorby webů mi vždy dost píchly s něčím, co jsem jinak řešil dost dlouho a především bolestně.. Tomáš má dar záležitost jasně a stručně vysvětlit tak, že jsem to pochopil i já, neprogramátor, laik.. Proto to byl člověk, na kterého jsem se obrátil, když jsem poprvé někomu svěřil své weby www.jak-na-bolava-zada.cz a www.DavidoChab.cz k předělání. Tomáš mou důvěru nezklamal - on ji předčil. A v těchto věcech já jsem náročný, na to bacha! 🙂 Práci zkrátka provedl promptně a skvěle. A s přesahem - dostal jsem navíc cenná doporučení do budoucna.. Komunikace? - jedna báseň: jasná, rychlá, konstruktivní. A tak to mám rád.. Zkrátka za mne naprostá spokojenost. Pokud tedy řešíte jakékoliv problémy s webem, Tomáše rozhodně doporučuji.. Ale ne abyste se na něj teď všichni vrhli.. Ještě je pár věcí, které od něj potřebuji, tak ať mi ho nezahlíte.. 😉

David Chábzpevticha.cz

Při tvorbě našich webových stránek www.stonedesign.cz jsem se párkrát zklamal a chvíli jsem si myslel, že tento projekt snad už ani nedotáhneme. Pak jsem dostal možnost spolupráce s Tomášem Andrlíkem a ve finále se ukázalo, že to byla velice dobrá volba. Kvalita, ochota, skvělá komunikace, rychlost a spolehlivost, až jsem byl překvapen, že za tak kvalitní práci zaplatím tak málo. Je to opravdu člověk na svém místě a doporučuji ho každému, kdo hledá někoho kvalitního v oboru IT.

Ladislav SolnickýStone Design

Vážený pane Andrlíku, v rámci přípravy a realizace firemních www stránek, kterou jsme Vám zadali, jsme byli s Vaší prací velmi spokojeni. Ceníme si Vašeho pečlivého a rychlého přístupu a četných rad i trpělivosti, s jakou jste www stránky pro nás ,připravoval. Pozitivně též hodnotíme Vaši iniciativu ohledně vyhledání kompetentního realizátora přesměrování našich domén i nabídky konzultací při úpravě www stránek v budoucnu. WWW stránky byly připraveny v termínu a k naší spokojenosti za dolní hranici dohodnuté ceny. Děkujeme za příkladnou spolupráci,

Ing. Lenka Černá Dům techniky Pardubice

Ve ​​světě počítačů jsem velký amatér, který uměl mailovat, pustit si film nebo si něco najít na netu - víc nic. Před nedávnem nastal čas, kdy jsem potřebovala i já webové stránky. Cítila jsem to jako úkol, který mě bude stát hodně sil. Pak mi kamarádka řekla o p. Tomáši Andrlíkovi a všechno dostalo LEHKOST a SPÁD ! Další slova budou také jen samé superlativy : KVALITA, EMPATIE, SOLIDNOST,100% VÝKON, SPOLEHLIVOST, RYCHLOST, SKVĚLÉ NÁPADY... P. Andrlík se postaral i o vyřešení všech dalších věcí okolo, např. objednání doménových služeb, množství mailů s tím spojených - to všechno se shovívavostí a porozuměním... Vše jsme řešili jen po telefonu, mailu nebo skypu. Skvělé je, že mě naučil jak aktualizovat webové stránky - takže si mohu www.stránky libovolně opravovat nebo přidávat texty apod. A to hlavní : ze strašáka (= práce s webem) se stala radost..! Moc a moc děkuji... Dáša Celbová

Dagmar Celbováautorka projektu centrum-setkavani.cz

Potřebovala jsem rychle a spolehlivě vyřešit situaci ohledně svých dvou webu. Na internetu jsem hledala někoho, kdo to umí s wordpressem. Moc jsem od toho nečekala, potřebovala jsem svůj web sladit s wordpressem a ještě s dalším sw, na kterém mé stránky běží. O to víc jsem byla překvapená s jakou rychlosti ale hlavně nasazením se do toho Tomáš pustil. Mám ráda, když jdou věci rychle a svižně a to se přesně stalo. Žádné, že to nejde, že to chce víc času, s tímhle nechci pracovat, to neumím. Všechno jde, jde to rychle a jde to dobře!!! A cena, cena je skvělá !!! Velice doporučuji!!!

Lenka Seničováprofesionální fotografka - fotografkapraha.cz

Na Tomáše Andrlíka jsem dostal doporučení a tak jsem se rozhodl jeho služby využít. Osobně jsem sám hodně náročný jak k sobě, tak k druhým a musím přiznat, že Tomášova práce snese ty nejpřísnější měřítka. Co je pro mě nejdůležitější, že na jeho práci se můžete spolehnout, nemusíte věci vysvětlovat víckrát, vše rychle pochopí a snaží se maximálně vyjít vstříc, často i nad rámec dohodnuté spolupráce. A to, co řadím úplně nejvýš je plnění termínů. U Tomáše jsem zatím dělal dva své projekty www.eshoprestart.cz a www.eshopmind.cz a oba byly předány a připraveny ještě s předstihem a všechny dílčí úkoly, které na projektu byly tak byly splněné včas, což je dneska spíše bohužel výjimka. Takže za mě můžu jen doporučit.

Daniel Višňák autor projektů eshoprestart.cz, eshopmind.cz, spoluzakladatel www.x-hokej.cz

Moc děkuji za dosavadní spolupráci, Tomáši! Jste opravdový IT rádce a pomocník. Svůj web sice spravuji sama, ale čas od času se objeví nějaká záležitost, se kterou si nevím rady( např. zálohování databáze ). A v tomto okamžiku nastupuje Tomáš, který mi vše ukáže a vysvětlí a příště už to zvládnu sama. Je to strašně prima mít někoho takového po ruce, když to potřebujete. Takže jestli hledáte "ajťáka", který odvádí kvalitní práci, tak to je on! Vím, že není snadné najít spolehlivé lidi, a proto budu velmi ráda Tomáše dále doporučovat i svým klientům kteří projeví zájem o IT služby ať už hardwarového nebo softwarového typu a potřebují někoho opravdu spolehlivého a odborně zdatného. Příjemným bonusem je i to, že ho nikdy nebudete muset nějak uhánět. Prostě to zařídí a hotovo!

Věra Kepkováautorka projektu wtfdigital.cz

Když jsem hledala někoho, kdo by mi pomohl s webovými stránkami, našla jsem Tomáše. Přesto, že se Tomáš zabývá velkými projekty, neměla jsem ani sebemenší pocit, že bych pro něj s mou menší zakázkou nebyla důležitá. Právě naopak. Tomáš mi vždy všechno vysvětlil, byl trpělivý a milý. Prostě skvělá spolupráce. Navíc jsem v sobě objevila nové poznání, že tento obor je velmi zajímavý. Dokonce mě začalo moc bavit pracovat s webem. Najednou už nemám ten pocit, že svému webu nerozumím, že to nezvládnu. Dnes vím, že pokud se na něčem zaseknu a zastavím, mohu se obrátit na Tomáše. Takže si můj nový a krásný web opravdu užívám a jsem za něj moc vděčná. Děkuji, Tomáši !

Hana LustikováKoučka a terapeutka. Autorka motivačních článků.

Spolupráci s Tomášem Andrlíkem, doporučuji každému, kdo hledá člověka, který nejen svému rozumí a udělá věc kvalitně, ale navíc proto, protože je ochotný poradit a u toho co dělá přemýšlí tak trochu za vás. Udělá v pohodě i něco navíc a když se na něčem dohodneme, tak to platí. To cením. Má zkušenosti s velkými kampaněmi a umí navést k tomu co vám přinese užitek a nevíte o tom. Rozhodně to není „firma“ dělající web, která využije toho, že oboru nerozumíte a udělá jen to, co si zadáte. Poznáte to již při zadávání. Cena práce jednoznačně odpovídá kvalitě a je korektní. Doporučuji jak pro kvalitu práce, tak pro lidský přístup. Je to dobrý chlap.

Radek Novotný zakladatel projektu pravdaovode.cz

Pro mé výtvarné webové stránky jsem si zvolila šablonu Optimize press. Zjistila jsem, že dává spoustu možností, jak vytvořit kvalitní web a prodejní stránky za příznivou cenu. Problém nastal, když jsem potřebovala nastavit fakturační a platební systémy a členskou sekci. Protože si web postupně svým tempem vytvářím sama a web se neustále vyvíjí a mění, bylo pro mě nejjednodušší možností koupit si program Tomáše Andrlíka. Nejvíce jsem se obávala nastavení platební brány, ale právě tato položka (a vlastně i všechny ostatní) se díky perfektním návodům Tomáše staly jednoduchou záležitostí. Navíc, když jsem měla problém s vytvořením členské sekce, Tomáš neváhal natočit nový videonávod, který opět vše zjednodušil a pomohl.To jsem opravdu nečekala! Rychlé odpovědi v diskusním fóru i bleskové reakce na mailu mě na naše české poměry opravdu překvapily!Vím, že program budu používat i na případné budoucí projekty. K dispozici je i překlad OP do češtiny. A možnost ponechání anglické verze nabízí jednoduché vytvoření projetu v angličtině. Jsem s programem velmi spokojená, a vím, že to byla dobrá investice.

Jana Podzemná autorka projektu vytvarne-navody.cz

Jednoho dne jsem se dostal do stavu, kdy jsem se nebyl schopen pohnout ani o krok dál, při tvorbě projektu www.marketingpromaklere.cz. Hledal jsem proto někoho, kdo mi pomůže dostat projekt do finální prodejní podoby. Od své kamarádky Moniky Kořínkové jsem dostal doporučení právě na Tomáše, neváhal jsem ho tak požádat o pomoc. Nevěřil jsem svým očím, když za necelých 24 hodin bylo vše nastaveno, zejména platební brána GoPay, fakturační systém Fapi a provizní systém Affilbox. K tomu všemu byl Tomáš velice časově flexibilní, ráno i večer, nikdy se mi nestalo, že by na telefon nebo na e-mail neodpověděl ihned. K tomu všemu jsem od něj dostal několik doporučení týkajících se provozu webu, které pramenily z jeho zkušeností ve tvorbě výdělečných webových stránek. Jsem přesvědčen, že i díky Tomášovi, jsem první den po spuštění prodeje členské sekce Marketingu pro makléře zaznamenal prodeje za více než 50 000Kč.

Martin Tesárekautor projektu maklerinadoporuceni.cz, markteingpromaklere.cz

Tvorbu web stránek jsem při vytváření svého projektu viděl jako největšího strašáka, protože jsem nikdy nebyl vyloženě technický typ. Ale pak mi vítr zavál do cesty Toma a z celého procesu se stala radostná a bezproblémová jízda! Nejen že Tomáš umí opravdu skvěle dělat to, co dělá, je navíc velmi spolehlivý a rychlý. Internetové stránky pod jeho taktovkou jsou špica! A aby toho nebylo málo, jeho ochota, trpělivost, pečlivost a celkově přátelský a vstřícný přístup z něho dělají toho nejlepšího IT pomocníka a rádce, jakého jsem si mohl přát. Díky Tome! :)“

David Zonyga autor projektu Pohádky Nový Věk

Po těžkých, zdlouhavých a neúspěšných pokusech o realizaci mých webových stránek jinde, se podařilo vše dotáhnout do zdárného konce s Tomášem. Při spolupráci s ním jsem našel přesně to, co jsem potřeboval. Bohaté znalosti a zkušenosti, přátelský a příjemný přístup, skvělou komunikaci, časovou flexibilitu, vstřícnost i k mým často nestandardním požadavkům a zejména rychle a kvalitně odvedenou práci. Během naší spolupráce jsem se od něho mnohému naučil a získal cenné zkušenosti, které se mi budou hodit v dalších projektech. Tomáš je zkrátka spolehlivý odborník a rád mu svěřím i realizaci svých dalších plánovaných projektů.

Erik Hutter mentor a kouč, spoluautor knihy Návod na ženy a dalších projektů o cykličnosti

Tomáš, je ten nejlepší člověk, jakého si jen do týmu můžete přát. Jeho profesionalita, spolehlivost, ochota, vstřícnost a chuť do práce, to jsou kvality, které mluví za vše. Jsem nadšená z toho, jak úžasný člověk profesně i osobně přišel do mého života. Tomáši, moc ti děkuji za vše, co děláš pro nás projekt a velmi se těším na další spolupráci s Tebou. Nikoho lepšího jsem si nemohla přát. Z celého srdce děkuji.

Petra Harazímová Koučka, lektorka a konzultantka, autorka projektu Práce nás baví

Internetové stránky hrají v mém podnikání důležitou roli. Vyzkoušel jsem všechny způsoby jak je získat – od kamarádské pomoci až po velké specializované firmy. Na jejich vzhled a funkčnost jsem náročný, což byl vždy velký problém. Spousta programátorů Vám řekne, že nic není problém. Bohužel, když to opravdu chcete tak to pak problém je! Tomáš nic takového neříká, řekne Vám co je možné a pak to udělá. Je k dispozici a až neuvěřitelně ochotně odpovídá na všechny dotazy. Klobouk dolů. Tomáše jsem si pro svůj projekt vybral na základě jeho věcných rad a komentářů na odborných fórech a dobře jsem udělal. Největší přidanou hodnotou ale nejsou skvělé stránky, které Tomáš dělá. Ale fakt, že mě naučil je samostatně upravovat, předělávat a vylepšovat. Rozhodně tím nepřišel o zákazníka, ale naopak si mě tím ještě více získal. Teď s nadšením chodím po světě a jeho práci doporučuji, kde se dá. Vzdělávat zákazníka je ta nejlepší přidaná hodnota, kterou učil už Tomáš Baťa v 20. letech minulého století. Tomáš se neváhá o své znalosti podělit a nejen tím se odlišuje od tisíců jeho kolegů, kteří jen říkají „Nic není problém“.

Dušan Souček Blázen a fanatik do podnikání a světa businessu, spoluzakladatel projektu Páni reklam

Na Tomášovi sa mi páči jeho profesionalita a jeho prístup k ľuďom, ktorým pomáha… Pripomína mi mňa, kedy pracuje na veciach tak, ako by ich robil pre seba a je v tom tak isto puntičkár. Ak je treba, venuje sa vám aj večer či v noci… to na ňom obdivujem. Určite odporúčam, pokiaľ máte nejaký problém ohľadom nastavenia infowebu, optimizepressu či wordpressu všeobecne.

Michal Kopecký Autor bestselleru Príťažlivosť a Zakladateľ akozbalit.sk

Spolupráce s Tomášem je radost: je rychlý, vychází maximálně vstříc a je 100% spolehlivý. Má široký záběr a dokáže pomoci v mnoha věcech, na které já jako běžný uživatel nestačím. Jeho služby si opravdu užívám a těším se i na další projekty v budoucnu. Tomáši, hodně štěstí v osobním životě a spokojených klientů v tom pracovním !

Monika Kořínková autorka projektů Bydlení v kostce, Food boutique Monamy

Čo povedať o tebe a tvojej práci? Snáď len jedno veľké ĎAKUJEM. Ďakujem za to, že som mala tú česť ťa spoznať, ďakujem za ochotu a pomoc, ďakujem za tvoje vedomosti a odbornosť, ďakujem za ústretovosť, ľudský prístup a profesionalitu. Veľmi rada odporúčam ďalej každému, kto si nebude vedieť dať rady s webom. Tomáš, ty si moja záchranná páka v prípade núdze. 🙂 Ešte raz veľká vďaka.

Jana Stiffelová bloger ve společnosti jankastiffelova.sk, zakladatelka projektu imanshop.sk

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

S čím Vám mohu pomoci?

Skvělé rozhodnutí.

Dejte mi vědět, a můžeme spolu probrat co potřebujete a v čem Vám mohu být nápomocný.
Pro urychlení můžete využít jednoduchý formulář vedle.

Tomáš Andrlík
Tomáš Andrlík

Tel.: +420 776 345 972
Email: [email protected]

IČ: 88739597  |  Nejsem plátce DPH
Zapsan v Živnostenském rejstříku
na Magistrátu Pardubice ŽÚ/14/7835/Kus/3.

Napište mi s čím vám mohu pomoci